chmurki para

Skorzystaj z usługi aranżacyjno-projektowej!

para-i-dom

Dlaczego warto?

• Unikniesz kosztownych przeróbek – projektant zapobiegnie
    popełnieniu kosztownych błędów i nie tylko zaoszczędzisz
    pieniądze, ale także podniesiesz wartość swojego mieszkania
    czy domu.
  • Profesjonalna porada – projektant może zaproponować ciekawe rozwiązania aranżacji wnętrza, których wcześniej nie zauważyłeś. Stosując różnego rodzaju kosze i systemy, doradzi w jaki sposób zmienić trudno dostępne miejsca w praktyczne schowki.
  • Zaoszczędzisz cenny czas i pieniądze – projektant zna rynek,
    dlatego oszczędzisz wielu godzin na poszukiwaniu odpowiednich
    materiałów, sprawdzaniu cenników i odpowiednich firm.

• Zobaczysz swoje wnętrze w kilku odsłonach – już na etapie
    wizualizacji możesz łatwo zmienić kolorystykę ścian, czy podłóg,
    więc zamiast przemalowywać wnętrze zmienisz tylko koncepcję
    projektu.

• Podwyższysz wartość nieruchomości – ciekawy i stylowy wystrój
    podwyższy wartość twojej nieruchomość, jeżeli zechcesz ją sprzedać.

• Oko profesjonalisty – doświadczony projektant potrafi dostrzec niewłaściwe wykorzystanie przestrzeni i szybko podać nam wskazówki jak to naprawić.
zdjecie_pierwsze

Człowiek czuje się spełniony, gdy robi to, co lubi, dlatego zajęłam
się projektowaniem wnętrz. Praca ta sprawia mi radość i satysfakcję,

zwłaszcza gdy, jej wynikiem jest zadowolenie Inwestora. W moich projektach łącze rozwiązania funkcjonalne z upodobaniami Klienta. Wnętrze jest tworzone pod jego gust i to jest głównym wyznacznikiem mojej pracy. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala mi stworzyć przestrzeń funkcjonalną, piękną, a zarazem dopasowaną do budżetu Inwestora. Staram się być na bieżąco z nowinkami pojawiającymi się na rynku i proponować je w przestrzeniach przeze mnie projektowanych. Zapraszam serdecznie do skorzystania z oferty projektowej.
20130910_154048

Anna Jędrzejuk                                                      Adres e-mail: annajedrzejuk@wp.pl      Numer telefonu: 603 03 19 12

W naszej ofercie znajdą Państwo:

• projektowanie wnętrz mieszkalnych,
  • projektowanie poszczególnych pomieszczeń (kuchnia, łazienka, sypialnia),
  • porady w zakresie doboru kolorystyki i materiałów, rozplanowania powierzchni, rozmieszczenia oświetlenia,
  • projektowanie ogrodów oraz tarasów, tworzenie kompozycji roślinnych, schematy nawadniania ogrodu
    i oświetlenia zewnętrznego,
  • kontakty z fachowcami wykończenia wnętrz,
  • zakupy z klientem.

Cennik usług aranżacyjno-projektowych

mudanzas2

Partnerzy handlowi:

• Mebel Styl – firma zajmująca się produkcją mebli na zamówienie. Ich specjalnością są kuchnie, szafy przesuwne, garderoby, meble do łazienki. W ofercie posiadają również urządzenia AGD w atrakcyjnych cenach.
    www.mebel-styl.com
  •

• Prestige Designers – firma zajmująca się sprzedażą płytek ceramicznych, armatury sanitarnej, chemii budowlanej. W swojej ofercie posiadają wile producentów, m.in. ceramikę Paradyż, Tubądzin, Pilch, a także hiszpańskie i włoskie płytki.
    www.prestigedesigners.com
mebel_styl

prestige_designers

Aktualne promocje:

Promocja marzec kwiecień 2015

Projekty oraz realizacje:

Poniżej przedstawiamy kilka realizacji projektowych oraz wizualizacji, więcej znajdą Państwo w zakładce AKTUALNE REALIZACJE

Przykładowa wizualizacja
Przykładowa realizacja kuchni