logo_120 Siedziba firmy74-640-22-77

Mailinfo@pp-project.pl

Dział Obsługi Klienta74-640-22-77

Dział Obsługi Klienta tel.kom.531-31-91-31

Mailmonika@pp-project.pl

Dział Sprzedaży tel. kom. 605-222-221

(Dostępny 7 dni w tygodniu)


DOM PARTEROWY Z PODDASZEM UŻYTKOWYM
o powierzchni użytkowej 180m²
z garażem jednostanowiskowym.

dom_parter1

Stylowy dom przeznaczony dla osób poszukujących ekonomicznych rozwiązań, a jednocześnie przestronności. Łączy w sobie cechy przestrzeni i funkcjonalności, a rozmieszczenie pomieszczeń zarówno na parterze, jak i poddaszu zapewnia idealną powierzchnię dla 4-6 osobowej rodziny.

dom_180_1stan_1 dom_180_1stan_1

Samowystarczalny parter domu to niemalże 120m² powierzchni użytkowej. Strefa dzienna złożona z dużego, wygodnego pokoju dziennego z bezpośrednim dostępem do ogrodu (tarasu) i z centralnie umieszczonym kominkiem oraz kuchni to ponad 50m2 powierzchni, która sprzyja organizacji spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Część prywatna parteru to 3 sypialnie oraz odrębnie zaprojektowana łazienka i WC. Przez pomieszczenie gospodarcze możliwe jest przejście do garażu, z którego mamy łatwy dostęp do ogrodu. Poddasze można adaptować w późniejszym terminie uzyskując dwie duże sypialnie z łazienką i WC o łącznej powierzchni kondygnacji ponad 60m². Aranżacja wnętrza ma ogromne możliwości poprzez szereg ścianek działowych, które w dowolny sposób można zmieniać tworząc indywidualny projekt własnego domu.
Całość projektu dopełnia garaż o powierzchni ponad 20 m², z którego jest bezpośrednie wyjście na ogród.

dom_parter2 dom_parter3

Dedykowana działka o powierzchni 10 arów zapewnia komfortową przestrzeń wokół domu i jednocześnie umożliwia zaprojektowanie ogrodu według indywidualnych pomysłów.

dom_parter6 dom_parter7 dom_parter8 dom_parter9

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą*.

Każdy chce mieszkać TANIO, BEZPIECZNIE I WYGODNIE

Prosimy o kontakt 7 dni w tygodniu, chętnie spotkamy się na Osiedlu.

Bezpośredni telefon kontaktowy do oferty 605-222-221

* Informacje zawarte w folderze mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.