logo_120 Siedziba firmy74-640-22-77

Mailinfo@pp-project.pl

Dział Obsługi Klienta74-640-22-77

Dział Obsługi Klienta tel.kom.531-31-91-31

Mailmonika@pp-project.pl

Dział Sprzedaży tel. kom. 605-222-221

(Dostępny 7 dni w tygodniu)


DOM PARTEROWY Z PODDASZEM UŻYTKOWYM
o powierzchni użytkowej 120m²
z garażem jednostanowiskowym.

dom_parter1

Powierzchnia użytkowa domu zaprojektowana została na dwóch kondygnacjach budynku z częścią dzienną usytuowaną na parterze oraz częścią sypialnianą zlokalizowaną na poddaszu. Dom o zwartej bryle dla 3-4 osobowej rodziny, idealny dla osób ceniących sobie funkcjonalność, przestrzeń, nie rezygnując przy tym z niskich kosztów eksploatacyjnych domu. To dom o maksymalnie wykorzystanej powierzchni użytkowej, gdzie ciągi komunikacyjne zajmują stosunkowo małą powierzchnię.

dom_parter4 dom_parter5

Na parterze budynku zlokalizowany został przestronny pokój dzienny z kominkiem i bezpośrednim wyjściem na taras, a dodatkowo zaprojektowane okna gwarantują idealną dostępność światła. Ciąg komunikacyjny parteru zapewnia wejście do WC oraz garażu, przez który zapewniony został dostęp do pomieszczenia gospodarczego.
Poddasze budynku (łącznie ok. 60m²) to blisko 45m² powierzchni sypialnianych, na które składają się trzy przestronne sypialnie. W największej z nich zlokalizowana została dodatkowa funkcjonalna powierzchnia przeznaczona na garderobę. Dwa pokoje zostały wyposażone w atrakcyjne powierzchnie balkonowe. Na pozostałej powierzchni użytkowej poddasza zaprojektowano przestronną łazienkę i WC, a wszystkie pomieszczenia połączone funkcjonalnym ciągiem komunikacyjnym.
Dodatkowo istnieje możliwość zaadaptowania części poddasza na strych.

dom_parter2 dom_parter3

Dom usytuowany na działce o powierzchni ok. 7 arów, która zapewnia dużą przestronność oraz ogromne możliwości aranżacyjne własnego ogrodu.
W każdym domu można stworzyć własny indywidualny projekt poprzez zmianę rozmieszczenia pomieszczeń.

dom_parter6 dom_parter7 dom_parter8 dom_parter9

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą*.

Każdy chce mieszkać TANIO, BEZPIECZNIE I WYGODNIE

Prosimy o kontakt 7 dni w tygodniu, chętnie spotkamy się na Osiedlu.

Bezpośredni telefon kontaktowy do oferty 605-222-221

* Informacje zawarte w folderze mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.